про компанію

ПРО НАС

EVT – молодий та сучасний приватний морський вантажний термінал. Нині він став найбільш технологічним зерновим терміналом в Україні, що стрімко розвивається. З моменту запуску терміналу наприкінці 2018 році ємність одночасного зберігання збільшилась утричі: з 114  тис. тонн до 340 тис. тон. Пропускна  здатність при повній реалізації проєкту та вводі в експлуатацію другого причалу збільшиться до  5 млн тонн на рік. Термінал перевалює сільськогосподарську продукцію міжнародних трейдерів та українських агрохолдингів, забезпечуючи їх доступ на світові ринки.

Комплекс розташований в південній частині м. Миколаїв, на лівому березі Бузького лиману. Вихід в Чорне море знаходиться в 60 км  по Бузько-Дніпровсько-лиманському каналу. Поряд з комплексом розташована станція Жовтнева Одеської залізниці. Компанія оперує власною акваторією та підхідним каналом.

Група EVT є членами галузевих асоціацій – АМЕУ (Асоціація міжнародних експедиторів України), УЗА (Українська зернова асоціація), ЄБА (Європейська Бізнес Асоціація) та інших.

 

 

ІСТОРІЯ

 

Головними цінностями компанії є надання найкращого сервісу клієнтам, гармонійний розвиток компанії, сусідство з містом, соціальна та екологічна відповідальність.

Власник комплексу – ТОВ «Компанія «Євровнєшторг» була створена в 1999 році для будівництва та розвитку морських терміналів. Група EVT володіє майже 100 га території, 13 га із якої займає зерновий термінал, а решта земельних ділянок є перспективними для розвитку інших терміналів.

Проєкт реалізується за рахунок приватних інвестицій - коштів національних та іноземних партнерів.

 

ДОСЯГНЕННЯ

 

2,1 млн. тонн

сезон 2019/2020

0,15 млн. тонн

сезон 2020/2021

15,6 тис. тонн

рекорд з приймання за добу

35,2 тис. тонн

рекорд з навантаження за добу