EVT навантажив найбільше у своїй історії судно з максимальною інтенсивністю

Зерновий термінал EVT в кінці квітня виконав навантаження найбільшого судна за час своєї роботи. Ним став панамакс Georgia T дедвейтом 80,41 тис. тонн (довжина 229 м, ширина 32,28 м). При перевалці зерна через причал задіяли одночасно дві суднонавантажувальні машини, що дозволило досягти більшої ефективності та скоротити час на обробку судна даного класу.

«Термінал EVT приймає панамакси регулярно. У роботі з такими суднами для нас важливо звести до мінімуму час під навантаженням біля причалу. На початку 2021 роки ми ввели в експлуатацію другу суднонавантажувальну машину NEUERO й інтенсивність обробки суден зросла у два рази. За добу можемо навантажити близько 35-40 тис. тонн. Це найконкурентніший показник в акваторії Миколаєва», — зазначив директор портового оператора «ЄВТ Грейн» Сергій Гунько.

Біля причалу комплексу на судно завантажили більшу частину суднової партії — 49 тис. тонн за 1,5 доби. Ще 22 тис. тонн було відвантажено на баржі для дозавантаження панамакса на рейді. Відзначимо, що така практика обробки великотоннажних суден є поширеною для Миколаївського регіону через обмеження по осадці при проходженні БДЛК. Всього балкер прийняв на борт 71 тис. тонн кукурудзи.