У березні термінал EVT перевалив рекордний обсяг вантажів через склад

Зерновий термінал EVT в березні 2020 року перевалив на експорт 272,4 тис. тонн зернових вантажів. При цьому велика їх частина 234,7 тис. тонн була відвантажена зі складів компанії, що є рекордним показникам за час роботи терміналу.

Нинішній показник місячної перевалки в 3,5 рази перевершив обсяг відвантаження в березні минулого року, коли було оброблено 77,5 тис. тонн зернових.

У звітному місяці за прямим варіантом (відразу в трюм судна) було відвантажено 30 тис. тонн зерна. Ще 7,7 тис. тонн перевалили баржами.

Номенклатура вантажів: кукурудза (157,8 тис. тонн) і пшениця (114,6 тис. тонн).

У березні всього оброблено 10 суден. Найбільшим з них став супрамакс Akij Star дедвейтом 58,8 тис. тонн. Судно взяло на борт 43,1 тис. тонн біля причалу EVT і 14 тис. тонн довантажили баржами на рейді.

«Не дивлячись на карантин ми змогли в березні ефективно організувати роботу і максимально задовольнити потреби й побажання наших клієнтів. Всі партії зернових відвантажувалися ритмічно та вчасно. При цьому ми забезпечили належний рівень захисту наших співробітників, особливо тих, хто контактує з водіями і екіпажами суден. Крім того, всі працівники терміналу забезпечені масками, рукавичками та антисептиком, проводиться скринінг температури. Ми готові й надалі виконувати всі взяті на себе зобов'язання перед клієнтами і робити свій внесок в розвиток української економіки в цей непростий час», – прокоментував результати роботи директор портового оператора «ЄВТ Грейн» Сергій Гунько.

Нагадаємо, що потужності одночасного зберігання зернового термінала EVT на сьогоднішній день складають 206 тис. тонн. Це два склади підлогового зберігання по 90 тис. тонн кожен і чотири силоси по 6,5 тис. тонн кожен.