EVT працює в штатному режимі з посиленням заходів індивідуального захисту кожного співробітника і відвідувача терміналу

Компанія слідує всім рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров'я та Міністерства охорони здоров'я України в зв'язку зі спалахом коронавірусної інфекції COVID-19:

✅в місцях загального користування для співробітників і відвідувачів розставлені дезінфектори для рук;

✅ планується проводити температурний скринінг співробітників і гостей;

✅ на скільки це можливо обмежуються контакти колективу з водіями та іншими відвідувачами терміналу;

✅ співробітники, яким ні з ким залишити дітей через карантин у дитячих садках і школах, переводяться на віддалений режим роботи;

✅ колеги, які повертаються з відпустки за кордоном, де відвідували регіони поширення COVID 19, відправляються на двотижневу обсервацію зі збереженням заробітної плати.

16 березня на термінал заходить перше судно під обробку, яке буде обслуговуватися за новими правилами:

▪️ команді судна заборонено сходити на берег;

▪️ як агент компанія забезпечить команду всім необхідним продовольством і засобами першої необхідності;

▪️ співробітники, які в рамках своїх посадових обов'язків будуть підніматися на борт судна або контактувати з екіпажем - агенти, оператор суднонавантажувальної машини, лаборанти - будуть забезпечені засобами індивідуального захисту, а також буде проводитися постійний моніторинг їхнього стану.

Переконані, що незважаючи на складну ситуацію, потрібно продовжувати роботу і міжнародну торгівлю. Наші співробітники - наш основний актив і гордість, тому зараз головна турбота - це здоров'я колективу. EVT вживає всіх заходів, щоб їх робота була безпечною і спокійною.