Ще п’ять великих агротрейдерів стали клієнтами EVT

Морський зерновий термінал EVT уклав контракти про перевалку агрокультур з п'ятьма новими клієнтами. Серед них два міжнародних агротрейдера Olam і Sierentz Global Merchants, найбільший диверсифікований промисловий конгломерат з Близького Сходу Al Ghurair. Також свої послуги EVT надасть двом національним компаніям: провідному постачальнику зерна Групі АГРОТРЕЙД та агропромисловій компанії «Рамбурс».

Згідно з умовами договорів працювати будуть з зерновими та олійними культурами. Olam і Група АГРОТРЕЙД будуть перевалювати кукурудзу і сою. Sierentz і Al Ghurair — кукурудзу, а «Рамбурс» — сою.

«На сьогодні клієнтами ЕVT стали вже понад десять національних і світових трейдерів. На нашому терміналі є всі умови для зберігання і дбайливої перевалки всіх культур. Ми розміщуємо вантажі в сучасних складах і відвантажуємо по стрічкових конвеєрах, що зберігає високу якість вантажу. Термінал має потужності для збільшення обсягів перевалки, тому ми готові працювати з новими клієнтами та надавати їм найкращий сервіс», — зазначив комерційний директор портового оператора «ЄВТ Грейн» Дмитро Манолюк.

Зерно, яке надходить на термінал, спочатку проходить перевірку якості і зважування. Потім відправляється на зберігання. Після формування суднової партії EVT забезпечує навантаження на судно. Таким чином, EVT надає весь комплекс послуг з внутрішньопортового експедирування, перевалки та оформлення необхідної документації на вантаж.