ЄВТ ОБРОБИВ ПЕРШЕ СУДНА ДЛЯ VA INTERTRADING

На терміналі Євровнєшторг завантажили перше судно з пшеницею для австрійського торгового холдингу VA Intertrading Aktiengesellschaft. Партія обсягом 25 тис. тонн відправлена ​​до Єгипту.

Компанії співпрацюють з липня 2019 року, підписавши договір про умови перевалки через термінал ЄВТ. З цього моменту почався прийом зерна на зберігання та формування суднових партій.

«Пишаємося, що VA Intertrading наш клієнт. А для клієнта ЄВТ завжди пропонує індивідуальний підхід і рішення «під ключ». Ми вкрай оперативно відгукувалися на всі прохання судновласника і тісно співпрацювали з фрахтувальником. Результатом нашої спільної роботи є незаперечне бажання VA Intertrading наростити обсяги перевалки через наш термінал і відповідно розширити географію закупівель зернових в Україні», - зазначив комерційний директор ЄВТ Грейн Дмитро Манолюк.

 «Для нашої компанії важливо, щоб перевалка зерна в порту проходила швидко і якісно. Для цього необхідне застосування сучасних технологій, професіоналізм співробітників. Ми відвідали термінал ЄВТ під час навантаження судна і залишилися задоволені організацією всіх процесів. Впевнені, що співпраця ЄВТ і VA Intertrading буде успішно розвиватися», - сказала генеральний директор дочірнього підприємства VA Intertrading – ФА Україна Лілія Завгородня.

Наступний захід судна очікується в кінці вересня.