ПОРТОВИЙ ОПЕРАТОР «ЄВТ ГРЕЙН» ПРИЄДНАВСЯ ДО УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕРНОВОЇ АСОЦІАЦІЇ

Портовий оператор ТОВ «ЄВТ Грейн» став членом Української зернової асоціації (УЗА). Таке рішення ухвалила Рада представників УЗА 8 серпня за підсумками голосування. Представником «ЄВТ Грейн» в Асоціації буде комерційний директор Дмитро Манолюк.

«Наша компанія приєдналася до УЗА, щоб спільно відстоювати інтереси учасників аграрного сектора України. Ми кожен день працюємо з українськими експортерами, міжнародними трейдерами зерна і добре знаємо «больові точки» ринку. Більшість наших клієнтів також члени УЗА. Тому ЄВТ Грейн має намір посилити їх позиції в Асоціації, і як портовий оператор запропонувати власну експертизу і аналітику в питаннях експорту зернових. Наша орієнтованість на зерні дозволить консолідувати учасників і підвищити ефективність», - прокоментував Дмитро Манолюк.

Він додав, що «ЄВТ Грейн» не обмежиться участю в профільних асоціаціях і планує розглянути питання членства в інших бізнес спільнотах.

«Для вирішення тих чи інших питань бізнесу важливо комунікувати між собою, і виходити до органів влади з консолідованою позицією. Саме на таких майданчиках виробляються оптимальні для всіх рішення», - резюмував Дмитро Манолюк.

Раніше, в червні «ЄВТ Грейн» став дійсним членом Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ).